fbpx
İletişim Bilgileri

İstiklal, Demirciler Sk. No:13/5, 26010 Odunpazarı/Eskişehir

Müşteri hizmetlerimiz pazartesiden cumartesiye 08:30 - 17:30 arasında ulaşabilirsiniz. 0850 888 0879 info@ajansstation.com
banner-thumb-4
SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Sosyal Medya Reklamları sizi Instagram, Facebook gibi platformlarda daha görünür hale getirerek müşterilere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

banner-thumb-4
GOOGLE ADS REKLAM YÖNETİMİ

Google Ads, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmeti olmasıyla birlikte aratılan kelimeler ile Google’da üst sıralarda yer almanızı sağlar.

banner-thumb-4
E-MAIL MARKETING

E-Mail Marketing kullanarak yüzlerce müşteriye aynı anda ulaşabilir ve müşteri dağarcığınızı kolayca genişletebilirsiniz.

banner-thumb-4
FUNNEL MARKETING

Funnel Marketing (Pazarlama Hunisi), farkındalık, ilgi uyandırma, değerlendirme ve satış olmak üzere 4 aşamadan oluşan etkili bir pazarlama yöntemidir.

banner-thumb-4
OUTDOOR REKLAMCILIK

İnsanların mekân dışında da aktif bir şekilde sosyal yaşamları olması sebebi ile reklamların açık hava bölgelerinde yayınlanmasıdır.

banner-thumb-4
INFLUENCER MARKETING

Sosyal Medya ortamında ünlülerin onayladığı ya da tanıttığı ürünlerin sergilendiği dijital pazarlama çeşitlerinden biridir.

Video

Reklam Yönetimi

Dünya genelinde en çok kullanılan arama motoru %91,4 ile Google'dır. Google reklamlarıyla birlikte aramalarda öne çıkmak, hedef kitlenizin sizi farketmesini sağlar.

Dünya'da en çok kullanılan sosyal ağlar Facebook, Instagram ve Youtube'tur. Buralarda yayınlanacak reklamlar günümüzde firmanızın büyüyebilmesi için gereklidir.

Tüm dünyada insanlar günlük yaklaşık 7 saatini internette geçiriyor. Dijital mecrada önemli bir kitle sizin onları bulmanızı bekliyor.

LinkedIn 600 milyonun üzerinde kullanıcısı ile profesyonel iş dünyasının yer aldığı bir sosyal mecradır. B2B pazarlama kampanyalarının %90'dan fazlasında LinkedIn yer almaktadır.

2022 yılı itibariyle 4.9 milyar kişi interneti kullanmaktadır. Hedef kitlenizi yakın çevrenizle sınırlamak yerine dünya çapındaki müşterilere ulaşarak potansiyelinizi arttırın.

Türkiye'de 2022 yılında dijital reklamlara 706.9 milyon dolar harcanmıştır. Bunun 281.3 milyon doları arama ağı reklamları, 250.4 milyon doları ise banner reklamlarıdır.

Nasıl Yapıyoruz

Uzman ile görüşme
1
Tanışma Toplantısı Düzenleme

Firmaya uygun strateji belirlem

2
Tanışma Toplantısı Düzenleme

Firmaya uygun strateji belirleme

5
Faaliyete Başlama

Firmaya uygun strateji belirleme

4
Değerlendirme ve Rapor Süreci

Firmaya uygun strateji belirleme

3
Değerlendirme ve Rapor Süreci

Firmaya uygun strateji belirleme

[wpcal id=3]